جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ویرایش محتوا
احمد نادری

دانشیار مردم‌شناسی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی

دسته بندی ها
مشارکت با ما
مشارکت
طرح ها و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

همکاری تروریست‌های کردنشین با اسرائیل علیه ایران هزینه سنگینی خواهد داشت

احمد نادری، عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با افکارنیوز با اشاره به حمله ناموفق رژیم صهیونیستی به سایت اصفهان افزود: اخیرا اظهار نظرهای زیادی در رابطه با زدن یکی از سایت‌های نظامی ایران در اصفهان مطرح شد. گفته شد که افرادی از کردستان عراق از این اقدام مداخله جویان رژیم صهیونیستی حمایت کردند.

وی ادامه داد: گفته شده است حمایت اصلی از اقدام تروریستی اسرائیل طرف کردهای مخالف جماوری اسلامی ایران بوده است تا صهیونیست‌ها بتوانند به یکی از تاسیسات نظامی ایران حمله کنند.

نادری گفت: در ماه‌های اخیر شاهد پیشرفت‌های چشمگیر جمهوری اسلامی ایران در منطقه بوده‌ایم و پیشرفت‌ها و دستاوردهای چشمگیر که محورهای مقاومت در سوریه و سایر مناطق داشته است اسرائیل و نظام سلطه نگران شده‌اند.

نماینده مردم تهران درمجلس اظهارداشت: پیشرفت در مناطقی که جزو حیاط خلوت رژیم صهیونیستی است باعث ترس و واهمه آن‌ها شده و همین امر باعث شد که اسرائیلی‌ها دست انجام عملیات تخریبی علیه ایران بزنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خاطرنشان کرد: هر چند که این حمله ناموفق بود و آسیب خاصی به تاسیسات مهمات‌سازی وزارت دفاع در اصفهان وارد نشد و کوادکوپترها کنترل شدند، اما مسئله‌ای که وجود دارد در مورد کمک کردهای اپوزیسیون در کردستان عراق علیه ایران به اسرائیل است.

او متذکر شد: لازم به تاکید است که تروریست‌های کردی که در کردستان عراق مستقر هستند و علیه جمهوری اسلامی ایران کار کرده و می‌کنند باید بدانند که فعالیت‌هایشان بدون پاسخ نخواهد ماند.

نادری گفت: همانطور که جمهوری اسلامی ایران قبلاً ضربات سنگینی را بعد از آغاز ناآرامی‌های اخیر در ایران به مقرهای استقرار نیروهای تروریست کردستان عراق زد.، اگر لازم باشد باز هم این اقداماتشان را تلافی خواهیم کرد.

عضو هیئت رئیسه مجلس درانتها یادآورشد: لذا کسانی که در کردستان عراق با رژیم صهیونیستی همکاری می‌کنند بدانند که با آتش بازی می‌کنند و اساساً جمهوری اسلامی ایران اگر بنای پاسخ داشته باشد در وقت مناسب پاسخ سنگینی به آن‌ها خواهد داد.‌

فیسبوک
واتساپ
توئیتر
لینکدین
پینترست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *