جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ویرایش محتوا
احمد نادری

دانشیار مردم‌شناسی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی

دسته بندی ها
مشارکت با ما
مشارکت
طرح ها و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

نقش بسیج رسانه را یک نقش پررنگی در تحولات و معادلات رسانه ای کشور می‌دانم

احمد نادری در نشستی با اعضای هیات اندیشه‌ورزان سازمان بسیج رسانه خوزستان که امروز ۳۱ خردادماه در اهواز برگزار شد، با اشاره به سالروز شهادت مصطفی چمران و ابعاد شخصیتی این شهید، اظهار کرد: حضرت آقا می فرمایند دانشگاه ما باید انسانی در تراز شهید چمران تربیت کند، پس دانشگاه در جمهوری اسلامی باید مصطفی چمران تربیت کند. نگاه در سیر زندگی شهید چمران نشان می دهد او همه چیز را رها می کند و پا به عرصه جهاد می گذارد و حماسه می آفریند.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: امروز جلسه خوبی داشتیم و از فعالان رسانه‌ای استان خوزستان بسیار آموختم و یاد گرفتم. در این جلسه پیرامون مسائل روز کشور و مورد مطالبه در مجلس به تبادل نظر پرداختیم. موردهایی را که در این جلسه شنیدم حتماً به فضای مجلس منتقل خواهم کرد تا بتوانیم در حل مشکلات کشور تأثیرگذار باشیم.

وی بیان کرد: همچنین مقرر شد در خصوص مسائل معیشتی و مسائل مربوط به صنف خبرنگاران، بنده ورود کنم؛ در خصوص مسائلی مثل مسکن خبرنگاران خوزستانی با وزیر راه و شهرسازی صحبت خواهم کرد تا ببینیم چگونه می‌توان این مشکل را برطرف کرد تا حداقل بخشی از خبرنگاران مشکل‌شان در این بخش حل شود.

نادری گفت: همچنین خبرنگاران مطالبات و مسائلی در خود وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داشتند که مقرر شد این مسائل را خدمت وزیر عنوان کنم و در کمیته فرهنگی مجلس نیز مطرح شده تا در نهایت مشکلات خبرنگاران استان خوزستان حل شود.

وی در ادامه نیز عنوان کرد: به نظرم اگر دوستان در سازمان بسیج رسانه سعی کنند مسائل را بدون لکنت و شفاف مطرح کنند و با دلسوزی که دارند به فکر ارائه راه‌حل‌ها باشند، قاعدتاً می‌توانند از فضاهای مختلف سیاست‌گذاری و قانون‌گذاری استفاده کنند و خواهش اصلی من از دوستان همین موضوع است.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: اهالی رسانه ضمن حفظ احترام و رعایت چارچوب‌های مدنظر مقام معظم رهبری، شفاف به سراغ مسئولان بروند و اقدام به مطالبه‌گری کنند زیرا اساساً رسانه رکن چهارم دموکراسی است و اگر رسانه ما یک رسانه موفق باشد و بتواند به فضاهای تاریک نور بتاباند به بهبود کار کمک خواهد کرد.

فیسبوک
واتساپ
توئیتر
لینکدین
پینترست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *