جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ویرایش محتوا
احمد نادری

دانشیار مردم‌شناسی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی

دسته بندی ها
مشارکت با ما
مشارکت
طرح ها و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

برگزاری نهمین کنفرانس جهانی نمایندگان پارلمان جوان با محور توسعه پایدار از طریق تحول دیجیتال

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نهمین کنفرانس جهانی نمایندگان مجلس جوان(IPU) با حضور احمد نادری عضو هیات رییسه مجلس،   علی اصغر باقرزادهنایب رییس اول اتحادیه بین المجالس جهانی IPU))، مجتبی رضاخواه نماینده مردم تهران در مجلس و محمد صفری ملک میان نماینده مردم رودسر و املش در هانوی ویتنام در حال برگزاری است.

کنفرانس جهانی سالانه نمایندگان پارلمان جوان IPU))، بستری منحصر به فرد برای اعضای جوان پارلمان‌ها و تبادل یادگیری و تعریف استراتژی های مشترک جهت پیشبرد توانمندسازی نمایندگان جوان پارلمان‌هاست و کنفرانس 2023 بر تسریع دستیابی به اهداف توسعه پایدار از طریق تحول دیجیتال و نوآوری متمرکز است.

نهمین کنفرانس جهانی نمایندگان پارلمان جوان IPU)) فرصتی است؛ برای نمایندگان جوان از سراسر جهان تا درباره اقدامات پارلمانی جهت ارتقای نقش جوانان در تسریع دستیابی به اهداف توسعه پایدار از طریق تحول دیجیتال، نوآوری و همچنین ارزش های فرهنگی و انسانی بحث کنند.

این کنفرانس جهت بررسی نقش جوانان در تسریع دستیابی به اهداف توسعه پایدار از طریق تحول دیجیتال و نوآوری برگزار شده و تحول دیجیتال با مفهوم افزایش فرصت‌ها برای توسعه اقتصادی پایدار در چارچوب انقلاب صنعتی چهارم، نوآوری و استارت آپ‌ها به عنوان نیروی محرکه برای توسعه فراگیر و پایدار و ترویج احترام به تنوع فرهنگی در حمایت از توسعه پایدار با هدف همکاری دیجیتال مبتنی بر اخلاق و کاهش پیامدهای ناخواسته تحول دیجیتال برای حریم خصوصی، امنیت و رافاه از جمله محورهای این کنفرانس بوده که در حال برگزاری است. /

فیسبوک
واتساپ
توئیتر
لینکدین
پینترست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *