جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ویرایش محتوا
احمد نادری

دانشیار مردم‌شناسی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی

دسته بندی ها
مشارکت با ما
مشارکت
طرح ها و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

ایران امروز به پشتوانه رشادت‌های افرادی مانند شهید چمران و شهید سلیمانی در امنیت کامل به سر می‌برد

احمد نادری امروز چهارشنبه 31 خرداد ماه در همایش استادان بسیجی دانشگاه‌های استان خوزستان که ظهر امروز چهارشنبه 31 خرداد ماه در تالار اجتماع های دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی دانشگاه چمران برگزار شد، اظهار کرد: همه ما به استان خوزستان مدیون هستیم و امیدواریم بتوانیم دین خود را به این استان، ادا کنیم، اگرچه خوزستان هنوز هم در مظلومیت است.

او با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید دکتر مصطفی چمران، گفت: دانشگاه‌ها باید پرورش دهنده انسان در تراز انقلاب باشند و این مسیله مسیر استادان دانشگاه را معین می‌کند.

نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: دکتر چمران داری پنج ویژگی”علمی”، “جهادگری”، “عرفانی”، “هنرمند بودن” و “جهان وطنی” بود؛ امروز به پشتوانه رشادت‌های افرادی مانند شهید چمران و شهید سلیمانی کشور در امنیت کامل به سر می‌برد.

نادری بیان کرد: مشکلات زیادی در کشور وجود دارد اما باید دست به دست یکدیگر داده و این مشکلات به خصوص در حوزه اقتصادی را حل کنیم و از این مقطع عبور نماییم.

نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه نتوانسته‌ایم قهرمانان ملی را در کشور به اسطوره تبدیل کنیم، تصریح کرد: لازم است در این زمینه استادان تلاش بیشتری داشته باشند و خودمان را در ساختار معمولی دانشگاه حبس نکنیم.

فیسبوک
واتساپ
توئیتر
لینکدین
پینترست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *