جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ویرایش محتوا
احمد نادری

دانشیار مردم‌شناسی در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی

دسته بندی ها
مشارکت با ما
مشارکت
طرح ها و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.

موافق وزیر پیشنهادی علوم/ نادری:‌ به شرطی از زلفی گل حمایت می‌کنیم که تحول خواه باشد

نماینده تهران در مجلس در موافقت با وزیر پیشنهادی علوم گفت: به شرطی از زلفی گل حمایت می‌کنم که او چهره تحول خواه گذشته خود را نگاه داشته و از متخصصان در بدنه وزارتخانه و دانشگاه استفاده کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه، 2 شهریور) در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در موافقت با برنامه‌های وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری اظهار داشت: انتخاب آقای زلفی گل به عنوان شهروند نمونه و مدیر جهادی و انقلابی و همچنین نامگذاری یک خیابان در همدان به نام وی در زمان حیاتش از جمله مواردی است که معرفی وی را توجیه می‌کند.

وی افزود: وجهه بسیجی آقای زلفی گل در عرصه‌های مختلف باعث شده دبیر مجمع بسیج اساتید استان باشد و همچنین وی چند بار در محضر رهبر معظم انقلاب سخنرانی کرده و ایده بنیاد ملی نخبگان را مطرح کرد که خود مأمور به راه‌اندازی آن شد. همچنین وزیر پیشنهادی علوم در سوابق خود ریاست دانشگاه همدان را برعهده داشت که باید گفت دانشگاه، خود نمونه کوچکی از وزارتخانه است.

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: آقای زلفی‌گل 11 سال تجربه معلمی و فعالیت در حوزه آموزش عالی را دارد، همچنین آقای زلفی گل وزنه‌ای علمی بوده و نظریه‌پرداز و تحول‌خواه است و بنده یک دهه آقای زلفی گل را می‌شناسم و می‌گویم مدیری انقلابی، علمی، توانمند و تحول‌گرا است.

نادری گفت: در سال 88 وزیر پیشنهادی علوم درِ دانشگاه همدان را مقابل فتنه‌گران بست و مواضع انقلابی وی زبانزد دوستان همدانی است و اینکه می‌گویند چرا برخی افراد خاص از او حمایت می‌کنند باید گفت پاسخ وی این بوده که برخی از آنها را حتی یک بار هم ندیده ضمن اینکه باید نظر متدینین انقلابی مانند کامران دانشجو را هم دید که وی را تأیید کرده است.

وی افزود: برنامه‌های وزیر علوم جامع است و هدفمندسازی آموزش و پژوهش و عملیاتی کردن آن در سرلوحه‌های برنامه‌های آقای زلفی گل قرار دارد؛ شهادت می‌دهم تمام حرف‌هایی که علیه وی در رسانه‌ها گفته شده ناروا است.

نادری زلفی گل را فردی در تراز انقلاب اسلامی دانست و گفت: مجلس از وزیر پیشنهادی علوم حمایت می‌کند به شرطی که چهره تحول خواه گذشته خود را نگاه داشته و از متخصصان در بدنه وزارتخانه و دانشگاه استفاده کند.

فیسبوک
واتساپ
توئیتر
لینکدین
پینترست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *